معرفی شرکت

درباره پتروتجارت شایان بیشتر بدانید

شرکت پترو تجارت شایان با پشتوانه سالها تجربه و دانش فنی مدیران خود و با تجمیع متخصصان، نخبگان، مجربین و مخترعین در حوزه ها و مجموعه های شیمیایی و با بهره گیری از فناوری های نوین با ماموریت تمرکز یافته بر بومی سازی و تولید ملی محصولات استراتژیک اعم از سیانید سدیم به منظور استحصال طلا در معدن مرتبط و آبکاری انواع فلزات و همچنین ارائه خدمات در زمینه انرژی، نفت،گاز و پتروشیمی و مشتقات نفتی و روغنی در سال 1398 تاسیس گردید که این امر اعتباری را فراهم ساخته که اصلی ترین سرمایه این شرکت محسوب می گردد.

شرکت پترو تجارت شایان جزء اولین دارندگان دانش فنی تولید سیانید سدیم و دارنده مجوز فعالیت این محصول،مجوز استقرار محیط زیستی از منطقه ویژه اقتصادی گرمسار و محیط زیست بوده و همچنین دارای سیستم تصفیه اختصاصی خط تولید برای محصولات تولیدی خود می باشد که برای اولین بار در خاورمیانه طراحی و اجراء می گردد.

ترکیبی از دانش،مهارت،تجربه و توجه کافی به فاکتورهای کیفیت، سلامت،موارد زیست محیطی و بهره وری در کنار اخذ گواهینامه ها و تائید صلاحیت های متناسب، نقطه اتکای این شرکت در بومی سازی و عرضه محصولات تولیدی استراتژیک و ارائه انواع خدمات در زمینه فعالیت صنایع مرتبط در داخل و خارج از کشور می باشد.

شرکت پترو تجارت شایان مفتخر به راه اندازی و ارائه استارتاپ ها و خدمات اینترنتی آنلاین در زمینه ارائه انواع خدمات و محصولات در حوزه های مختلف از جمله صنایع شیمیایی، پتروشیمی،انرژی، نفت و گاز ،محصولات آزمایشگاهی و … می باشد.

خدمات و فعالیت ها

تولید سیانید سدیم به روشی دانش بنیان و بومی و با کمک فناوری نانو به منظور توسعه و بهبود روند تولید و تامین نیاز صنایع ( معادن و آبکاری) با توجه به تحریم های موجود و عدم دستیابی به محصولات باکیفیت و تولید و بازرگانی محصولات نفتی و روغنی و ارائه خدمات در زمینه انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی، جزئی از فعالیت های اصلی شرکت پترو تجارت شایان، اقدام به ایجاد شبکه های گسترده ای از  CRM است. همچنین این شرکت با بهره گیری از دانش نوین بازاریابی و سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان در بخش های مختلف صنعتی نموده است.

ماموریت و چشم انداز

نگاه تخصصی این شرکت، بهبود و توسعه تولیدی و ارائه خدمات داخلی و خارجی در زمینه نفت،گاز و پتروشیمی بالاخص مواد شیمیایی پیشرفته و افزایش سهم بازار در محدوده جغرافیایی ایران سربلند و مبادی و مقاصد خارجی، ارتقاء فرهنگ محیط زیست،ایمنی و بهداشت، توانمند سازی و ارتقاء کیفیت راهبردی منابع انسانی می باشد.

افتخارات و گواهینامه ها

شرکت پترو تجارت شایان در راستای انطباق با الزامات سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای،کنترل جنبه های زیست محیطی، افزایش بهره وری سازمانی و استفاده از منابع جهت کاهش خطرات ناشی از محیط کار و … مفتخر به کسب گواهینامه های ایزو به منظور پیاده سازی و استقرار استانداردهای بین المللی به شرح زیر می باشد:

ISO9001:2015

ISO 14001: 2015

ISO10004:2018

ISO 45001:2018

ISO 29001: 2020

ISO 21500: 2012

IMS

HSE-MS

عضویت ها

شرکت پترو تجارت شایان مفتخر به عضویت و فعالیت در سازمان ها، ارگان ها و انجمن های تخصصی به شرح زیر می باشد:

 – خانه معدن ایران

– سازمان نظام مهندسی معدن

– انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن

– انجمن صنایع آبکاری ایران

– خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران

– اتحادیه صنف تهیه کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی

– اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی تهران

– اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

– انجمن صنفی کارفرمایی فروشگاه های اینترنتی شهر تهران

– سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران

– پارک علم و فناوری استان سمنان

– عضویت در ایران کد

استارتاپ ها

فروشگاه اینترنتی فعال پتروتجارت در زمینه ارائه مواد شیمیایی پیشرفته

www.Petrotejaratco.com

فروشگاه اینترنتی فعال پترولیو در زمینه ارائه انواع خدمات انرژی،نفت،گاز ،پتروشیمی،مشتقات نفتی و روغنی،مواد و تجهیزات آزمایشگاهی و ..

www.Petrolioo.ir

فروشگاه فعال اینترنتی پترونو در زمینه ارائه انواع خدمات رسانه خطی صوت و تصویر فراگیر

www.Petrono.ir

فروشگاه اینترنتی فعال پترو پیز در زمینه ارائه انواع خدمات پرداختی و فین تک در حوزه تخصصی

www.Petropays.ir

فروشگاه اینترنتی فعال پترو پیام در زمینه ارائه انواع خدمات نشریه الکترونیکی غیر بر خط در حوزه تخصصی

www.Petro-payam.ir

فروشگاه فعال اینترنتی پترو بازار در زمینه ارائه کلیه خدمات و صنایع وابسته در قالب آگهی

www.Petrobazaar.ir

فروشگاه اینترنتی فعال پترو پلازا در زمینه ارائه انواع خدمات تبلیغات در حوزه تخصصی

www.Petroplaza.ir

فروشگاه فعال اینترنتی پترو وی در زمینه ارائه انواع خدمات سامانه هوشمند حمل و نقل

www.Petroway.ir

فروشگاه اینترنتی فعال پتروتل در زمینه ارائه انواع خدمات ارتباطات در حوزه تخصصی

www.Petrotel.ir

اسکرول به بالا